Ubytovna Seč RZ Monika
 
ADRESA Ubytovna RZ Monika
Sečská přehrada
Seč 53807
Česká Republika
Pension-Sec-Monika@cz-hotel.eu
AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 5 m/s
Ubytovna RZ Monika ubytování Seč Aktuální počasí skoro zataženo
Ubytovna Seč RZ Monika - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenUbytovna Seč RZ Monika - K hotelu přísluší parkovištěUbytovna Seč RZ Monika -  je k dispozici letní terasaUbytovna Seč RZ Monika - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouUbytovna Seč RZ Monika - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouUbytovna Seč RZ Monika - Pokoje jsou vybaveny televizorem
 
Doporučte tyto stránky:

* Ubytovna RZ Monika / Seč

Rekreační středisko Monika se nachází na vyvýšenině nad Sečskou přehradou v Železných horách. Přibližně 200 metrů od střediska se rozléhá písčitá pláž.

Červen - červenec - srpen 2017 již obsazeno. Můžete se ale ubytovat v chatkách na Konopáči, kde je ještě volná kapacita.

Ubytování
Ubytování v rekreačním zařízení Monika u přehrady Seč má kapacitu 25 lůžek ve 4-6ti lůžkových dvoupokojích s palandami. Každý pokoj má vlastní kuchyňský kout a terasu. K dispozici je společenská místnost s TV a rádiem, ohniště či pískoviště.

Středisko Monika má pro hosty k dispozici také společenskou místnost, kde můžete trávit chvíle sledováním televize nebo posloucháním rádia. Pro večerní posezení příjemně poslouží ohniště s lavičkami a pro děti je připraveno velké pískoviště.

Sociální zařízení WC, sprchy a umývárny jsou pro středisko společné. Ze strany provozovatele je zajištěn konečný úklid.

Hosté rekreačního zařízení mohou využít zapůjčení různých sportovních náčiní, společenských her, lehátek, slunečníků, plastových židliček, plovacích vest a loděk pro projížďky po přehradě. Správce, u něhož lze toto zapůjčit se v objektu vyskytuje vždy v sobotu do 16:00 hodin.

Stravování :
Na žádost klienta Rekreační zařízení Monika Seč nabízí možnost zabezpečit polopenzi či plnou penzi viz dodatek k ceníku níže. Rekreanti si mohou sami vařit ve vybavených kuchyňkách na RZ nebo si mohou dokoupit polopenzi či plnou penzi v blízké restauraci – cca 200 m.

Okolí
Sečská přehrada a její okolí je ideálním prostředím pro turistiku a houbaření. Rekreační zařízení leží zcela mimo hlavní silnici, což jistě ocení především rodiny s malými dětmi a také ti, kteří si chtějí o dovolené opravdu odpočinout.

Dodatek k ceníku:
Ubytování s polopenzí 2.995,- Kč
Ubytování s plnou penzí 3.490,- Kč
Cena zahrnuje : 7x ubytování, spotřebu el. energie, vody, parkovné.
Cena nezahrnuje : vratnou kauci 500,- Kč na 1x dvoupokoj, poplatek obci 17,- Kč / osoba/ 1 den, ručníky, čistící prostředky, pojištění.
SLEVY !!! Děti do 8 let - 10% z ceny pobytu. Děti do 2 let - zdarma. Kolektivy nad 18 osob - 5% z celkové ceny.
Pobyt v RZ Monika ubytování Seč je možný také s klidným psem za 99,- Kč / den.
Povlečení je možné vypůjčit si za poplatek 129,- Kč / pobyt/ 1x povlečení - nebo si přivézt vlastní !!!!